Menu pomocnicze

Zajęcia językowe w nowoczesnej pracowni w SP Konieczki

Miło nam poinformować, że w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Konieczkach na terenie Gminy Panki będą mogły odbywać się zajęcia językowe w nowoczesnej pracowni! Już niedługo rozpocznie się remont sali i montaż sprzętu komputerowego. Zakup jest możliwy dzięki projektowi  szkoły nagrodzonemu w programie „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanym przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

Projekt „Niech MOC języków będzie z nami” pozwoli na stworzenie przestrzeni, w której uczniowie będą mogli kształtować kompetencje cyfrowe i wyćwiczą sprawną komunikację w obcym języku. Pracownia językowo-komputerowa zostanie odremontowana, powstaną w niej podwójne stanowiska dla uczniów wyposażone w słuchawki z mikrofonem dynamiczny i zakupione zostaną biurka oraz krzesła.

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” wspiera lokalne inicjatywy związane z aktywizacją społeczną, rozwojem wspólnej przestrzeni publicznej, poprawą jakości życia i bezpieczeństwa mieszkańców. Więcej informacji o działalności Polskich Sieci Elektroenergetycznych i programie „WzMOCnij swoje otoczenie” przeczytać można na stronach

https://raport.pse.pl/pl/  i www.wzmocnijotoczenie.pl

Przewiń do góryPrzewiń do góry